سلام

به StringCast خوش اومدید.

StringCast یک ماهنامه صوتی درباره علم، دانش، فناوری و تکنولوژی هستش و اصلی ترین هدفش انتشار دانش در بین مردم و مخاطبانش هست.

Cover1

ما هرماه سعی می‌کنیم جدیدترین اخبار، هیجان انگیز ترین موضوعات و بهترین بحث های علمی روز دنیا رو باز کنیم و درباره اونا با شما صحبت کنیم. این پادکست از ۴ بخش اصلی تشکیل شده :

  • اخبار ماه : در ابتدای هر قسمت مهم ترین اخبار و دست‌آورد های علمی هرماه خیلی سریع بررسی میشن و یک بروزرسانی از دانش علمی ماهی که گذشت به شما گفته میشه.
  • پرونده : در پرونده هر ماه، یک موضوع اساسی از شاخه های مختلف علم انتخاب شده و بطور کامل تشریح میشه، این بخش از گستره وسیعی از موضوعات و فیلد های علمی انتخاب میشه و سعی بر اینه که تازگی، نوین بودن و کاربردی بودن اون مبحث در هر قسمت حفظ بشه.
  • mindblow : یکی از هیجان انگیز ترین بخش های این پادکست که در اون پیچیده ترین و خارق‌العاده ترین مسائل و سوال های علمی مورد بررسی قرار میگیرن و راه حل های کاملا منطقی و استدلال های قابل توجیح برای پاسخ به اونها به کار گرفته میشه.
  • کتاب ماه : هر ماه، یک کتاب غیرداستانی و علمی به انتخاب تیم StringCast به شما معرفی میشه و درباره موضوع، نویسنده و مباحث گفته شده در اون صحبت میشه.

StringCast یک پادکست کاملا مستقله و توسط افرادی علاقه‌مند به علم تهیه و تولید میشه.

شما میتونید برای حمایت از این پادکست به اینجا و برای پیوستن به تیم سازندگان به آدرس contact[at]stringcast[dot]ir ایمیل بزنید.

همچنین اگه علاقه دارین به عنوان اسپانسر به تیم StringCast بپیوندید کافیه درخواست خودتونو sponsor[at]stringcast[dot]ir ارسال کنید.

قسمت اول بزودی منتشر میشه، پس منتظر باشید !

اشتراک
اطلاع برای
guest
0 نظرات
نظر درون متنی
نمایش همه دیدگاه ها

اشتراک گذاری

جدیدترین قسمت‌ها

مکتب شوک (بازپخش)

جوامع و انسان‌ها چگونه شستشوی مغزی داده می‌شوند؟

برای آگاهی ...

هر ذره‌ای از آزادی بدست آمده در تاریخ، حاصل نبردی بوده میان کسانی که می‌خواستند ما بیشتر بدانیم، خردمندتر و…

ماه دزدی

داستان سرقت بزرگ از ناسا و گم شدن ارزشمندترین کلکسیون سنگ ماه در جهان | حامی:ایرانیکارت